Üyelik Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya kullanmanız söz konusu aşağıdaki şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Lütfen Nehirpet.com’u kullanmadan önce aşağıda detaylı olarak belirtilen Kullanım Sözleşmesi’ni okumanızı önemle rica ediyoruz.

Nehirpet.com, online bir alışveriş sitesidir. Site herkese açık olmakla birlikte üye olmadan da alışverişler gerçekleştirilebilmektedir. Aksi belirtilmedikçe, üyelik ücretsizdir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan nehirpet firması sorumlu değildir. Nehirpet, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Nehirpet işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Üyenin/Kullanıcının, nehirpet.com’un satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından faydalanarak,nehirpet’e  zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan fiilleri, kampanya veya satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi nehirpet.com’un kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye kullanılmasının nehirpet.com tarafından tespit edilmesi durumunda,nehirpet'in kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır.

Site tarafından üyelere verilen her türlü kupon kodu ve hediye satılamaz, takas edilemez, paylaşılamaz ve devredilemez niteliktedir. Aksi takdirde geçerliliğini yitirecektir.

Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan üye sorumludur. Aynı şekilde üye, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük üye 'ye aittir.

Bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, fotoğraf ve nehirpet markası, www.nehirpet.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

nehirpet.com üyeleri Site ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile nehirpet.com'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye'ye aittir.

                                                                                                     NEHİRİMPET EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.